Vyplatí se zakázková výroba nábytku s projektantem?

Pokud se chystáte vybavit svou domácnost nábytkem, nenechávejte nic na poslední chvíli. Musíte si pečlivě vybírat z mnoha variant provedení a z cen výroby či hotových kusů. Toto rozhodování vám může usnadnit včasné oslovení bytového projektanta. Nejen, že zakázky dělané přes něj mnohdy výrobu nábytku zlevní, ale také objednání projektanta přináší další výhody.

obrazekŘešení interiéru přímo na míru

Bytový architekt si s vámi sedne, hodiny a hodiny s vámi dopodrobna rozebere vaše představy a navrhne vám několik řešení přímo na míru. Mnohdy vám navrhne i takové řešení, které by vás osobně nenapadlo. Na vás je pak jen výběr varianty řešení vybavení bytu.

Pokud si i přesto nevíte rady, bytový architekt s vámi probere jednotlivé varianty a části projektů, pomůže vám vybrat materiál a povrchovou úpravu nábytku, pomůže vám sladit jednotlivé kusy nábytku k sobě a komplet sladí s ostatním vybavením bytu.

Kvalitní vybavení za rozumnou cenu

Nemusíte se bát, že když budete vybírat nábytek a vybavení přes architekta, že se vám celé vybavení bytu prodraží nebo že vybavení bude naopak nekvalitní. Bytoví architekti mají pečlivě prozkoumaný trh s jednotlivými druhy vybavení domácnosti. Takže vám dokáží doporučit takové vybavení, které má dobrý poměr kvality a ceny.

obrazekPři realizování celého projektu přes bytového architekta tak získáte nejen jistotu kvality nábytku, nízké ceny, ale také kvalitního vyrobení přímo od výrobců, se kterými architekt spolupracuje. Věřte, že nikdy nebude spolupracovat s takovými dodavateli a výrobci, kteří nejsou spolehliví a kteří dodávají předražené a nekvalitní věci.

Mnohdy, pokud celou zakázku realizujete přes vybraného architekta a necháte celou výrobu a kupování vybavení na něm, přijde s nabídkou odečtení jeho služeb od celkové ceny projektu. Čímž vlastně dosáhnete toho, že za jeho služby vlastně nic neplatíte, protože máte projekt zdarma a navíc nábytek a vybavení máte mnohdy levnější, než kdybyste si jej pořizovali sami.

Ovšem, také se nemusíte bát, že vám vnutí toho svého výrobce a prodejce, jelikož mnohdy spolupracuje s více firmami. A pokud se vám i přesto jeho nabídka dodavatelů nezdá a nelíbí, můžete mu říct, ať zkusí na základě projektové dokumentace oslovit firmy jiné. V tu chvíli totiž firmy vidí možnost dlouhodobější spolupráce s bytovým projektantem, takže také nabídnou slevy a zároveň dodají kvalitní výrobky.

 

 

Ušetří čas i peníze

Proto pokud nemáte čas a mnohdy ani chuť oslovovat výrobce, dodavatele, chodit po obchodech a týdny vybírat co by se vám do bytu či domu hodilo, oslovte bytového projektanta, který vám celý tento proces usnadní. Vše doporučí, vybere, sladí a doporučí vám dodavatele, mezi kterými si můžete vybrat. Také zajistí dohled nad výrobou a montáží, takže vy pak jen přijdete do vybaveného bytu, aniž byste museli cokoliv urgovat, reklamovat, dotazovat se, upřesňovat a slaďovat jak materiálově tak časově.

Při objednání bytového architekta tedy můžete jen získat, proto dlouho neotálejte a objednejte si jeho služby co nejdřív, kdy se rozhodnete byt či dům vybavit.

Kategorie: Ostatní Autor: Hana L.
Vaše názory k článku (7)
Seřadit:
Karla Pěnková | Neděle 17. Prosinec 2017, 11:06
Celkem nad tím váháme a přiznám se, že je to asi pro lidi, co to chtěj mít pěkný a mají i nějakou korunu... každopádně výsledek vypadá hezky.
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

DinahGlo | Středa 02. Červen 2021, 07:39
You've made your stand quite nicely.!
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

Sherlene | Neděle 03. Duben 2022, 05:16
Thanks! I like it. Here is my web blog :: [url= https://dirtyfamilyporn.com/]dirtyfamilyporn.com[/url]
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

QuentinJ | Sobota 09. Duben 2022, 19:44
مطابق آخرین گزارشات رسیده در اوایل جولای 2018، دپارتمان مربوط به خدمات ویزای اداره مهاجرت استرالیا در تهران متوقف گشته و تمام درخواستهای مربوط به ثبت ویزای این کشور به شکل آنلاین صورتپذیر است. ولی پس از كودتاي اخير، و اجازه بدهيد بگويم در ساليان اخير، مجددا با سختتر شدن شرايط سياسي جامعه، يك حس نااميدي، يك حس شكست و حس اين كه شرايط سختتر ميتواند آنها را روانهي زندان كند، باعث شده نسل جوان، روزنامهنگاران، روشنفكران و كساني كه در ايران در پي ساختن جامعه بودند، كشور را ترك كنند و در صورتیکه شرايط همينگونه ادامه پيدا كند، يعني سياست سركوب تثبيت شود و دولت كودتا به عقب رانده نشود، بدون شک با دور جديد گستردهاي از مهاجرت روبرو خواهيم شد كه همچنان دانشجويان و روزنامهنگاران، اما نسل جوان، تركيب اصلي اين نيروي مهاجر را تشكيل خواهند داد.
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

Návštěvník | Pátek 22. Červenec 2022, 00:19
You actually said this wonderfully!
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

KandiceL | Sobota 20. Srpen 2022, 02:07
Awesome posts, Thank you!
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

ScottyBe | Středa 02. Listopad 2022, 02:40
Awesome forum posts, Thanks a lot!
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět