Domácí minizahrádky

V dnešní době, kdy většina z nás se zaměřuje na zdravou výživu a aby náš organismus měl přísun vitamínů a jiných přínosných látek prospěšných našemu zdraví, se stalo velkým trendem pěstování různých bylin, které si můžete dle potřeby utrhnout.

Pěstování bylinek kdekoli a bez omezení

Každý nemá ovšem možnost pěstovat byliny na zahrádce, proto byly vyvinuty domácí minizahrádky, které vám dokážou navíc zvelebit interiér. V domácích minizahrádkách si můžete doma jednoduše vypěstovat nejen byliny, ale i různou zeleninu nebo květiny.

obrazekTakové domácí zahradničení si oblíbí i odpůrci motyky a rýče. Jde totiž o velmi jednoduché zahradničení, prakticky bez námahy, stačí jen doplňovat vodu, pozorovat, jak se pěstitelství daří, a pak sklízet. Jedná se prakticky o profesionální miniskleník. Systém vytváří ty nejlepší podmínky pro rostliny, kde je řízeno osvětlení, teplo a vlhkost.

Bezpracné pěstování a sklizeň po celý rok

Domácí zahrádky jsou vyvinuté odborníky Tregren Ltd., jsou vybaveny technologií pro aktivní pěstování. Technologie takového pěstování je založena na hydroponii, kdy rostliny nepotřebují ke svému vývinu a růstu půdu a jsou pěstovány ve vodním prostředí, což má také blahodárný vliv na kvalitu vzduchu v interiéru a jeho vlhkost.

Neocenitelnou výhodou technologie aktivního pěstování společnosti Tregren je možnost sklizně po celý rok, velmi jednoduché a bezpracné pěstování, vysoký výnos. Z takového pěstování bude mít radost každý, protože technologie zajišťuje rostlinám optimální podmínky pro růst a vše obstará za vás, takže dobrý výsledek máte vždy zaručený.

Spotřeba energie je minimální díky LED osvětlení, které je vynikající také pro svou dlouhou životnost.

Pěstování ze semen i z vzrostlých rostlin

Minizahrádka vám umožní pěstování rostlin jednak ze semene, ale i už vzrostlých. K pěstování rostlin se mohou použít květináče běžně dostupné v prodeji s průměrem až 15 cm. S minizahrádkou budete mít čerstvou zeleninu, bylinky či salát po ruce celý rok, stačí vám jen zahrádku připojit k síti a dbát na správnou hladinu vody s živinami.

Zahrádky mají velmi pěkný design, jsou provedeny ve více barevných odstínech, takže se hodí do každého interiéru. Velikost mini zahrádky si můžete vybrat dle potřeby. Způsob pěstování pomocí hydroponie nebyl ještě nikdy tak jednoduchý. Užijte si radost z aktivního pěstování v interiéru se zárukou dobrých výsledků.

 

Vaše názory k článku (9)
Seřadit:
tužka | Středa 10. Květen 2017, 23:42
Skvělý nápad pro ty, co žijí v bytě a nemají vlastní zahradu :)
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

Radka E. | Neděle 22. Říjen 2017, 09:19
Vždycky jsem si myslela, že zahradničení je dřina. A eď vidím, že nemusí být. :)
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

Pepa Jánský | Neděle 22. Říjen 2017, 09:25
Bydlím v paneláku a tak doufám, že tyhle rady zužitkuji. :)
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

Křižák23 | Neděle 22. Říjen 2017, 10:36
Tak nejvíc se mi na tom líbí to, že jsem netušil, že se třeba bazaka dá pěstovat po celý rok. :)
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

Návštěvník | Sobota 15. Květen 2021, 19:36
Раньше это была линия партии, сегодня - это насаждение религиозности в науке любой ценой. В связи с сокращающейся аудиторной нагрузки преподаватели китайского языка стремятся найти наиболее продуктивный способ изучение китайских иероглифов. С точки зрения эргономики, выпускающиеся сегодня клавиатуры можно разделить на четыре подгруппы: Sub-healthy - обычные клавиатуры; Healthy - обычные клавиатуры с разделением двух областей в основной символьной зоне (т.н. Вот почему под управлением «деятеля» в компании многие посты могут занять руководители реактивного, а не проактивного типа. Например, вам нужен телефон белого цвета. Его влияние на ход событий равно нулю. Стоят недорого и проигрывают как в яркости, так и в качестве современным фонарям на более мощных кристаллах, но об этом ниже..Samsung galaxy j5 отзывы. Перейдите по [url=https://top-obzor.com/luchshie-smart-chasy-amazfit-gts-na-aliexpress/]https://top-obzor.com/luchshie-smart-chasy-amazfit-gts-na-aliexpress/[/url] [b]Как Выбрать Колонки Для Компьютера И Ноутбука[/b] В условия хорошего освещения камера может делать вполне неплохие снимки. JBL Flip 4. Если повезет, то в продаже можно найти модель с узором. Основной же технологической проблемой является необходимость увеличения давления газа при сокращении длины разряда. На этот пьедестал опираются окна во всех частях здания. Впечатление портит разве что 16 Гб встроенного накопителя, хотя это легко компенсируется картой памяти MicroSD до 200 Гб. К началу 2020 года южнокорейский гигант занял уже привычную для себя вторую позицию, отгрузив за указанный период около 5 миллионов устройств, что соответствовало 15% рынка..Samsung j7 цена.
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

CaseyKab | Pátek 08. Říjen 2021, 00:10
No matter how low you feel, these series will deliver an prompt smile on your face and can make your day. Here is my web-site Pinoy Teleserye ([url=https://siliptv.su/]over here[/url])
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

Sherlene | Sobota 23. Duben 2022, 23:25
Nicely put. Thanks a lot. My page [url= https://dirtyfamilyporn.com/]dirtyfamilyporn.com[/url]
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

ScottyBe | Úterý 13. Září 2022, 15:23
You actually suggested it wonderfully.
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

ScottyBe | Pátek 21. Říjen 2022, 23:06
You made your point quite effectively!!
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět