Samočisticí kočičí WC s automatickým splachováním Catgenie

Pokud jste hrdým majitelem kočky, jistě jste se setkali s otázkou „Jaké stelivo je pro moji kočku nejlepší?“ Není to lehký úkol, vybrat právě to nejlepší. Některá steliva nepohlcují pachy, nelze je spláchnout do záchodu, jsou pro kočku nepřirozená, nebo je vaše kočka rovnou odmítne. Jak se v tom ale vyznat?

Při výběru je třeba mít na paměti dvě věci: stelivo, a to samé toaleta, musí být pro vaši kočku co nejvíce příjemné. Důležité také je, aby se dal celý záchod lehce vyčistit, protože kočky nechtějí chodit na znečištěné nebo páchnoucí místo. K tomu se samozřejmě váže druhá věc, a to je vaše pohodlí. Nikdo nechce mít doma pověstný „kočičí“ pach, ale zároveň je těžké udržet kočičí toaletu stále čistou, zvláště pokud vlastníte více koček.

obrazekCo když existuje takový kočičí záchod, který nemá žádné zápory?

Řeč je o geniálním zařízení Catgenie. Catgenie je samočistící kočičí toaleta, která řeší všechny problémy, které mohou vyvstat při otázce kočičí toalety. Automatická toaleta Catgenie je plně automatizovaná, to znamená, že vy ji pouze nainstalujete na místo s přístupem vody a dále už se o vše postará sama.

Catgenie využívá tři programy samočištění. Může jej aktivovat sama kočka – po opuštění toalety se díky čidlu zapne program čištění, nebo jej nastavíte sami na určitou frekvenci (například čištění každých 12 hodin). Lze jej také zapnout pomocí tlačítka Start a zahájit čištění kdykoliv si přejete. Díky čidlu se navíc nemůže stát, že by se toaleta spustila v momentě, kdy je vaše kočka uvnitř, ačkoliv je čas na čištění. Čidlo předá přístroji informaci a ten prostě počká, dokud kočka toaletu neopustí.

 

 

Pro majitele kočky je povaha exkrementů důležitá, aby mohl včas odhalit možné onemocnění kočky (například krev ve stolici). Není však nic jednoduššího než čas od času přístroj zkontrolovat. Pokud je kočka nemocná, často to ještě dříve poznáte na jejím chování. V takovém případě je dobré ponechat přístroj na manuální splachování, abyste nepřišli o vzorek ke zvěrolékaři.

obrazekJe automatická kočičí toaleta úsporná?

Největší výhodou v oblasti úspory je to, že už nikdy nebudete muset kupovat kočičí stelivo. Catgenie totiž využívá speciální granule, které neabsorbují, ale jsou plně omyvatelné. Tím také značně ulehčíte životnímu prostředí, protože většina běžných steliv není ekologicky odbouratelná, to znamená, že zůstanou jako nepoužitelný odpad.

Další úsporou je také čas, který byste jinak strávili nepříjemným úklidem výkalů. Catgenie potřebuje pro dokonalý úklid pouze 35 minut. To znamená, už žádný zápach v interiéru, žádné bakterie, žádné tašky se zapáchajícím stelivem a žádné spory o to, kdo bude dnes kočičí záchod čistit. Catgenie je dokonalé řešení pro čistý domov a spokojenou kočku.

Kategorie: Rady a tipy Autor: Sylva10
Vaše názory k článku (6)
Seřadit:
sarka.cvrkalova | Pátek 20. Říjen 2017, 15:25
Tak o samočistících záchodech jsem ještě neslyšela, rozhodně zajímavé čtení. Kočky máme doma tři, umí chodit na kočičí záchod, ale je pravda, že ten zápach a nepořádek už nás štve. :(
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

Daniel | Sobota 21. Říjen 2017, 11:18
Neslyšel jsem o tom, ale dočetl jsem článek až do konce a jsem mile překvapen existencí takového systému. :)
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

Marian Čilo | Sobota 21. Říjen 2017, 12:21
Znám kamaráda, který to doma používá. Ze začátku jsme nevěřili, že to funguje a že si na to kočka zvykne. Je to i trochu komické. :) Ale rozhodně praktické, když si na to člověk zvykne. :)
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

Křižák23 | Neděle 22. Říjen 2017, 10:37
Něco jsem o tom zaslechl, ale jenom okrajově a představoval jsem si to úplně jinak. Díky tomuhle článku vím, o co jde...
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

aelsamos | Čtvrtek 04. Duben 2019, 09:10
tomada tiffanytomada tiffanytomada de jóias Tiffany Tiffany & Co Delicate 1837 Coleção Anel [5fc2] - $58.00 : Professional tiffany outlet stores, tiffanysweddings.cn US Dollar CNY Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone Categorias Tiffany Anéis encantos Tiffany Chains Tiffany colares Tiffany Conjuntos Tiffany Designers Coleções Tiffany Acessórios Tiffany Brincos Tiffany Pingentes Tiffany Pulseiras Destaques -   [mais] Tiffany & Co elegante cadeia Ten linha CORAÇÃO Pulseira [a0de]$105.00  $62.00Poupe: 41% menosTiffany & Co moda TAG Coração gravado Pulseira 7,25 Longo [4e98]$96.00  $60.00Poupe: 38% menosTiffany & Co Tiffany bonito Notas Marca Anel [0ec9]$94.00  $64.00Poupe: 32% menosTiffany & Co moda Chain Link Oval [f39e]$103.00  $65.00Poupe: 37% menos Home ::  Tiffany Anéis ::  Tiffany & Co Delicate 1837 Coleção Anel [5fc2] .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } Tiffany & Co Delicate 1837 Coleção Anel [5fc2] $107.00  $58.00Poupe: 46% menos Seleccione: SIZE US5=1.5CM US6=1.6CM US7=1.7CM US8=1.8CM US9=1.9CM Adicionar ao Carrinho de Compras: Description material: Prata esterlinafabricante: Tiffany & Co. Jóiasgarantia: Top Garantia de Qualidade . 100% Satisfação Garantida .História da marca :Desde 1837, as obras-primas da Tiffany & Co. definiram estilo e comemorou grandes histórias de amor do mundo.Tiffany publicou o seu primeiro catálogo Blue Book em 1845. Esta apresentação anual de artesanato impecável e design incomparável anuncia a temporada de outono com uma das coleções mais extensas e requintados de jóias de alta costura na terra. Estas obras de arte de tirar o fôlego de jóias extremamente raras são ansiosamente aguardado pelos apreciadores de jóias do mundo, que se reunem para Tiffany para ser o primeiro a ver e comprar esses tesouros one-of- a-kind.Tiffany tem sido o líder na exploração de novos materiais e definir o padrão de pureza para a prata esterlina e platina em os EUA Em 2012, Rubedo da Tiffany ? metais honrado 175 º aniversário da empresa. Capturando a luz da aurora, sua beleza realmente brilha na pele. Related Products Tiffany & Co Charme Elsa Peretti Sevillana Anel [ac9b] Tiffany & Co Tiffany Charme Anel de assinatura com diamantes [2c93] Tiffany & Co Coração Aberto Delicate 1837 Chaveiro [50f9] Tiffany & Co Delicado Anel Atlas [8829] Home    Shipping    Wholesale    Order Tracking    Coupons    Payment Methods    Contact Us TIFFANY JEWELRY    TIFFANY IMITATE    TIFFANY DISCOUNT RING    TIFFANY CHEAP STOER    TIFFANY HIGH IMITATE   Copyright © 2012-2016 All Rights Reserved. Tiffany jóias Tiffany & Co
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět

aelsamos | Čtvrtek 04. Duben 2019, 09:10
[b]
Souhlasím (0x) | Nesouhlasím (0x) Odpovědět